Aktualności

Rekordowe wyniki IX Targów Grupy PSB

W dniach 7-8 kwietnia 2011 r. podczas IX Targów Grupy PSB zawarto 5050 kontraktów na kwotę 190 mln zł.

IX Targi PSB

W dniach 7-8 kwietnia 2011 r. podczas IX Targów Grupy PSB* (które odbyły się w Kielcach) zawarto 5050 kontraktów na kwotę 190 mln zł. W targach uczestniczyło 210 wystawców, głównie najbardziej znanych producentów materiałów budowlanych w Polsce, jednocześnie kontraktowych partnerów Grupy PSB oraz 270 firm kupieckich, akcjonariuszy Grupy PSB. W stosunku do roku 2010 wartość kontraktów jest większa o ok. 30% - częściowo jest to wynik większej ilości firm kupujących (+15%), ale także dobrych ofert ze strony producentów i większego optymizmu kupców, dotyczącego spodziewanego popytu na materiały budowlane w nadchodzących miesiącach.
Wystawca rekordzista, wyjechał z Targów z portfelem zamówień na niemal 15 mln zł, kolejnych 2 producentów otrzymało zamówienia na kwoty powyżej 10 mln zł, zaś 8 firm powyżej 5 mln zł. Skład PSB rekordzista złożył zamówienia na ponad 7 mln zł, 13 innych hurtowni  podpisało kontrakty na kwoty ponad 2 mln zł.

Targi PSB odwiedziły też media m.in. telewizja TVP Kielce, TVN CNBC, Gazeta Wyborcza, gazeta regionalna Echo Dnia.

Jak co roku, podczas targów odbywają się prelekcje znanych osób. W tym roku przedstawiciele producentów i kupców (składów) mogli wysłuchać prelekcji prof. Rafała Ohme, prof. Witolda Modzelewskiego i Mirosława Klimasa.

Galeria zdjęć
IX Targi PSB
IX Targi PSB
IX Targi PSB
IX Targi PSB
IX Targi PSB
IX Targi PSB
IX Targi PSB
IX Targi PSB

Tematy miesiąca

Trwa ładowanie...

Porady

Trwa ładowanie...

Inspiracje

Trwa ładowanie...